Poikilos

Vivre, c’est fabriquer du passé

Résultat de la recherche

NA KUJTOHET

28 octobre, 2013

Nga Ardian Vehbiu Rastësisht ndesha në librin Më kujtohet, të Ylli Demnerit, tek shëtisja në një librari; edhe pse kisha dëgjuar për të dhe, tani që e lexova, e mbaj për një nga librat më të mira të zbuluar prej meje këtë vit, dhe jo vetëm në shqip. Është një tekst kujtimesh të çlirëta, të […]

 

Mariage Ingrid et Florent |
ANIMATION (CHATEAU GONFLABLE ) |
BIENVENUE dans mon Univers ... |
Unblog.fr | Créer un blog | Annuaire | Signaler un abus | Moi, Lilith
| venez chez zabuzobe ça peu ...
| Cours en ligne Infocom